Opis nieruchomości
LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY- PIEKARY ŚLĄSKIE/ SZARLEJ
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56 m2. Nieruchomość idealnie nadaje się pod prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności handlowej lub usługowej (związanej m.in. z branżą beauty, lub handlem detalicznym).
Lokal składa się z: głównej sali sprzedażowej, zaplecza, toalet
istnieje również możliwość wynajęcia sąsiedniego lokalu o powierzchni 60 m2 lub całości 116 m2.
Media: woda- ogrzewana poprzez bojler elektryczny, prąd, kanalizacja. Ogrzewanie C.O. elektryczne. Lokal wyposażony w klimatyzację. Istnieje możliwość doposażenia lokalu o instalację fotowoltaiczną, skutecznie obniżającą rachunki za zużycie mediów
Czynsz: 37 zł netto/m2- w tym woda i śmieci
Możliwość wywieszenia baneru reklamowego GRATIS !!!
kaucja: 2-miesięczna
Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Opiekun oferty:
Wiktoria Gackowska
tel. 533 777 274
E-mail: biuro@wolfnieruchomosci.pl
Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura, które mieści się w Tarnowskich Górach przy ul. Wyszyńskiego 9 A
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.