Mieszkanie na sprzedaż Świętochłowice

1 pokoj
39.12 m²
5 751,53 zł/m2
2 piętro
7HS-MS-22547
Oblicz ratę kredytu

225 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty 7HS-MS-22547
Powierzchnia 39,12 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 39,12 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku kamienica
Standard
Piętro 2
Liczba pięter w budynku 3
Usytuowanie jednostronne
piwnica tak, 12,40 m²
Kinga Kruk

Kinga Kruk

Doradca ds. nieruchomości

Napisz wiadomość 49 Ofert

Opis nieruchomości

GOTOWA INWESTYCJA - MIESZKANIE ŚWIĘTOCHŁOWICE

 

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 51,50 m², zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Świętochłowic. Nieruchomość sprzedawana jest z obecnymi, solidnymi najemcami – gotowy biznes od pierwszego dnia po zakupie, bez konieczności szukania lokatorów.

Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy i składa się z:

  • pokoju,

  • kuchni,

  • łazienki,

  • przedpokoju,

  • piwnicy o powierzchni użytkowej 12,40 m².

Atutem nieruchomości jest ogrzewanie gazowe oraz praktyczny gres na podłogach, który świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu i przy wynajmie. Lokal jest zadbany i funkcjonalny.

Okolica jest bardzo przyjemna do życia – w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny rekreacyjne. Dodatkowym plusem jest szybki dojazd do miast ościennych i DTŚ. Niedaleko znajduje się również popularny Ośrodek Sportu i Rekreacji „Skałka”, idealny na spacery i aktywny wypoczynek.