Mieszkanie na sprzedaż Tarnowskie Góry

4 pokoje
74.75 m²
6 421,40 zł/m2
1 piętro
7HS-MS-21491
Oblicz ratę kredytu

480 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Video

Szczegóły oferty

Symbol oferty 7HS-MS-21491
Powierzchnia 74,75 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 74,75 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana pustak ceramiczny
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 1
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu Do wykończenia
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2024
Typ kuchni bez zabudowy
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Liczba przedpokoi 1

Opis nieruchomości

Oferta TYLKO w WOLF Nieruchomości!

NOWA INWESTYCJA! NOWOCZESNE APARTMENTY
W TARNOWSKICH GÓRACH - OPATOWICE

 
Na sprzedaż apartament o powierzchni 74,73 m2, usytuowany na 1 piętrze, jedno- piętrowego budynku w spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Opatowice. 

Mieszkanie składa się z wiatrołapu, przestronnego i słonecznego salonu z bezpośrednim wyjściem na taras balkonowy, otwartej kuchni, 3 oddzielnych pokoi oraz łazienki. 

Nieruchomość wybudowana metodą tradycyjną, murowana z Porothermu gr 25 cm, ocieplona styropianem, sprzedawana w stanie deweloperskim! 

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca finansowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.